FirmaSpolečnost KOVO CZ. s. r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 22748 dne 12. července 2000.

Předmět podnikání:

 

• podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady

• výroba, obchod a služby neuvedené v přílohác 1 až 3 živnostenského zákona

• silniční motorová doprava

• projektová činnost ve výstavbě

• provádění staveb, jejich změn a odstraňování

Společnost KOVO CZ s.r.o. patří v regionu mezi důležité zpracovatele kovového šrotu, barevných kovů, nebezpečných odpadů, plastů i papíru na základě platných povolení ke sběru a výkupu odpadů. Našim obchodním partnerům nabízíme maximální zhodnocení jejich odpadů. Vlastníme moderní svozovou techniku pro svoz a stroje na třídění a zpracování odpadů. Dále přístroje na analýzu materiálu, které umožňují rychlé a přesné provedení rozboru daného materiálu pro správnou kalkulaci nákupní ceny. Velmi dobrá úroveň technického vybavení a neustálé investice do nových technologií jsou známkou nejen vysoké kvality tříděného odpadu, ale také dodržování podmínek ochrany životního prostředí. Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout větší množství odpadových nádob, kovových beden, palet a kontejnerů. Zabezpečujeme demontáže a likvidace všech možných zařízení a technologických celků. Jednou z hlavních předností společnosti je zajištění komplexních služeb v oblasti ekologického poradenství, zřizování, výstavby a provozování zařízení pro nakládání s odpady včetně svozu a likvidace. Vykupujeme, skladujeme a zpracováváme odpady kategorie „ O “ a kategorie „ N “.

FIREMNÍ HODNOTY

Naším hlavním cílem v obchodní politice je uspokojování potřeb zákazníka a s tím je spojena snaha i o to, aby u obchodních partnerů byla s firmou KOVO CZ s.r.o. vždy spojována solidnost, solventnost a takto byla uchována v podvědomí zákazníka.webdesign (c)2010 Kamler M.